Областной конкурс «Лучшее школьное научное общество учащихся»

Итоги Юниорской олимпиады школьников по естествознанию среди учащихся
5-8 классов

08 ноября 2022 года базе НАО «Костанайский региональный университет имени А.Байтурсынова» (Педагогический институт имени У.Султангазина) состоялась областная Юниорская олимпиада школьников по информатике и математике среди учащихся 5-8 классов.

16 ноября гимназисты приняли активное участие в районном конкурсе «Алтынсарин оқұлары».

17 қазан күні Қостанай қаласындағы физика-математикалық бағыттағы Назарбаев Зияткерлік мектебінің базасында Ахмет Байтұрсынұлының 150 жылдық мерейтойына арналған «Ахмет Байтұрсынұлы: ақын, ғалым, публицист» тақырыбындағы облыстық ғылыми-практикалық конференция төңірегінде ұйымдастырылған «Педагогикалық тәжірибемдегі Ахмет Байтұрсынұлының идеялары» панорамалық сабақтар конкурсының қорытындысы шығарылды.

2022 жылдың 14 қарашасында аудандық «Үздік тарихшы – 2022» байқауы өтті. Ауданның 6 мектебінен 8 тарих пәні мұғалімі қатысты.